Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Beautiful Summer Fun 2008 Estée Lauder για γυναίκες

Beautiful Summer Fun 2008 Estée Lauder για γυναίκες

Beautiful Summer Fun 2008 από Estée Lauder είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Beautiful Summer Fun 2008 κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο, κρίνος, γιασεμί και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι μεσαίες νότες είναι Φραγκοστάφυλλο και μανταρίνι; οι νότες της βάσης είναι Βιολέτα, Βέτιβερ και βρύα δριός.

τριαντάφυλλο κρίνος γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ

Φραγκοστάφυλλο μανταρίνι

Βιολέτα Βέτιβερ βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Beautiful Summer Fun 2008 by Estée Lauder.

Beautiful Summer Fun 2008 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2008 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2008, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Beautiful Summer Fun 2008 by Estée Lauder. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Beautiful Summer Fun 2008 by Estée Lauder αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Colours of Love Burberry Burberry Summer Roberto Verino Verino La Prairie Silver Rain Shimmer Mist Christian Dior Eau de Dolce Vita Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Turqouise Fragonard Caresse Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition Demeter Fragrance Necco Sweethearts Call Me Rothenstein Deja Vu Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Mixte Sugababes Tempt