Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Beyond Paradise For Men Estée Lauder για άνδρες

Beyond Paradise For Men Estée Lauder για άνδρες

Το είχα : 1

Beyond Paradise For Men από Estée Lauder είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Beyond Paradise For Men κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Calice Becker. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, υάκυνθος, γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, ορχιδέα, γιασεμί και αγιόκλημα; οι νότες της βάσης είναι ιβίσκος, ξύλο δαμασκηνιάς και Κεχριμπάρι.

άνθη πορτοκαλιάς υάκυνθος γκρειπ φρουτ Περγαμόντο λεμόνι

γαρδένια ορχιδέα γιασεμί αγιόκλημα

ιβίσκος ξύλο δαμασκηνιάς Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Beyond Paradise For Men by Estée Lauder.

Beyond Paradise For Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Estée Lauder Beyond Paradise For Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Estée Lauder Beyond Paradise For Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Beyond Paradise For Men by Estée Lauder. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Beyond Paradise For Men by Estée Lauder αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Lacroix Noir Salvador Dali Black Sun Hugo Boss Hugo XY Byredo Gypsy Water Avon Unscripted Perfumer`s Workshop Samba Red Man Etro Pegaso Profumi del Forte By Night Black O Boticario Portinari Caron Le 3` Homme de Caron Boadicea the Victorious Rejuvenating Creed Cuir de Russie