Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Brasil Dream Estée Lauder για γυναίκες

Brasil Dream Estée Lauder για γυναίκες

τροπικό

Brasil Dream από Estée Lauder είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Brasil Dream κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι γκουαβα, ανανάς, νερόλι, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, γαρδένια, Αμάλφι λεμόνι και Περγαμόντο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, σανδαλόξυλο και Καρύδα.

γκουαβα ανανάς νερόλι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής πορτοκάλι

γιασεμί γαρδένια Αμάλφι λεμόνι Περγαμόντο

πατσουλί σανδαλόξυλο Καρύδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Brasil Dream by Estée Lauder.

Brasil Dream Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Estée Lauder Brasil Dream fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Estée Lauder Brasil Dream, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Brasil Dream by Estée Lauder. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Brasil Dream by Estée Lauder αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Escada S Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Lancome Benghal Etienne Aigner Private Number Joop! Joop! Homme Chill Out Ineke Chemical Bonding Creative Universe Beth Terry Element of Desire Oriflame Elvie Summer Magic Next Just Pink Bloom Best Company Best Company Paris Hilton Passport Paris Yves Rocher Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps