Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Bronze Goddess  2011 Estée Lauder για γυναίκες

Το έχω: 6 Το είχα : 1 Το θέλω: 3 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

καρύδα
τροπικό

Bronze Goddess 2011 από Estée Lauder είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Bronze Goddess 2011 κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Rodrigo Flores-Roux. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, μύρο, μανόλια και λουλούδι τιαρέ; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Καρύδα και Καραμέλα.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής μύρο μανόλια λουλούδι τιαρέ

Βέτιβερ σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Καρύδα Καραμέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bronze Goddess 2011 by Estée Lauder.

Bronze Goddess 2011 Σχόλια Αρωμάτων

vasokbs
vasokbs

Καλοκαιρινο,ελαφρυ αρωμα,με συστατικο στοιχειο την καρυδα..θα το αγαπησετε,εγκρινω με χιλια!!! αρχες του καλοκαιριου το εχω παντα στη τσαντα μου ;)

Oct
2015

Bronze Goddess 2011 by Estée Lauder 4.50 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Estée Lauder Bronze Goddess 2011 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Estée Lauder Bronze Goddess 2011, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bronze Goddess 2011 by Estée Lauder. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bronze Goddess 2011 by Estée Lauder αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Calvin Klein Euphoria Lalique Amethyst La Prairie Midnight Rain Burberry London Pierre Balmain Extatic Intense Gold Shiseido Zen Gold Elixir Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2015 Burberry Burberry Body Gold Limited Edition Pierre Balmain Ivoire Selena Gomez Selena Gomez Eau de Parfum Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Christian Dior Hypnotic Poison Eau Secrete Avon Christian Lacroix Nuit Tom Ford White Patchouli Estée Lauder Knowing Lolita Lempicka Si Lolita Kenzo Kenzo Cartier La Panthere Givenchy Dahlia Noir