Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 Estée Lauder για γυναίκες

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 2 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

καρύδα
Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 από Estée Lauder είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, λεμόνι και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι ανθός τιαρέ Αιτής, γιασεμί, μανόλια, άνθη πορτοκαλιάς και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βέτιβερ, σανδαλόξυλο, Γάλα Καρύδας, μύρο και Βανίλια.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ λεμόνι πορτοκάλι

ανθός τιαρέ Αιτής γιασεμί μανόλια άνθη πορτοκαλιάς Λεβάντα

Κεχριμπάρι Βέτιβερ σανδαλόξυλο Γάλα Καρύδας μύρο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 by Estée Lauder.

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 Σχόλια Αρωμάτων

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 by Estée Lauder 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 by Estée Lauder. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 by Estée Lauder αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Obsession Sheer Donna Karan Black Cashmere Stella McCartney Stella in Two Amber Yves Saint Laurent Cinema Festival d`Ete Etienne Aigner Starlight Amouage Ubar Alexandra de Markoff Alexandra Lili Bermuda Passion Flower Yves Saint Laurent Elle Edition Collector Caesars World Caesars Woman Goddess Nejma Nejma 3 Coleen Rooney Butterflies