Σχεδιαστές » D E » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Intuition Estée Lauder για γυναίκες

Intuition Estée Lauder για γυναίκες

Το έχω: 4 Το είχα : 8

Intuition Estée Lauder για γυναίκες Βίντεο
Intuition Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες Intuition Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες Intuition Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες Intuition Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες Intuition Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες

Intuition από Estée Lauder είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Intuition κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο, πορτοκάλι και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, φρέζια, ροδοδάφνη και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και νότες ξύλων.

Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Περγαμόντο πορτοκάλι νότες πρασίνου

γαρδένια φρέζια ροδοδάφνη τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Intuition by Estée Lauder.

Intuition Σχόλια Αρωμάτων

zozojosef
zozojosef

κομψό κι ιδιέταιρο αρωμα.. εννοω πως δεν εχω μυρίσει κάτι και να μου θυμισε αυτό.
το φορούσε η μαμά μου οταν πήγαινα γυμνάσιο....

Nov
2016
Katja Stefanidi
Katja Stefanidi

Διαισθητικό; Δε θα το έλεγα. Είναι ένα ενδιαφέρον, διακριτικό άρωμα, ωστόσο, περισσότερο κατάλληλο για μεσαίες θερμοκρασίες, ούτε πολύ κρύο, ούτε πολλή ζέστη. Το πρώτο ένα τρίτο του μπουκαλιού ανέδιδε το αγαπημένο μου περγαμόντο και τις νότες ξύλου, από κάποια στιγμή και μετά κυρίαρχο έγινε το τρυαντάφυλλο, και μάλιστα γλυκίζει. Προτιμώ την πρώτη ευωδιά και ελπίζω η κατάλληλη θερμοκρασία περιβάλλοντος και χημεία του δέρματος να την αναδείξουν και πάλι! Διακύμανση μάλλον διακριτική αλλά διάρκεια πολύ καλή.

Nov
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Estée Lauder Intuition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Estée Lauder Intuition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Intuition by Estée Lauder. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Intuition by Estée Lauder αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Chloe Love Lolita Lempicka Lolita Lempicka Hermes Eau des Merveilles Lancome Poeme Stila Creme Bouquet Estée Lauder Tuscany Per Donna Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Lolita Lempicka Lolita Lempicka Le Premier Parfum Chloe Love Eau Intense Donna Karan DKNY Chopard Wish Burberry Body Lancome Tresor Chloe Chloe Eau de Parfum Dolce&Gabbana Sicily Tom Ford Black Orchid Christian Dior Hypnotic Poison Cacharel Amor Amor Chanel Coco Eau de Parfum Jette Joop Jette