Σχεδιαστές » D E » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Intuition Estée Lauder για γυναίκες

Intuition Estée Lauder για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 5

Intuition Estée Lauder για γυναίκες Βίντεο
Intuition Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες Intuition Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες Intuition Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες Intuition Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες Intuition Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες

Intuition από Estée Lauder είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Intuition κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο, πορτοκάλι και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, φρέζια, ροδοδάφνη και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και νότες ξύλων.

Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Περγαμόντο πορτοκάλι νότες πρασίνου

γαρδένια φρέζια ροδοδάφνη τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Intuition by Estée Lauder.

Intuition Σχόλια Αρωμάτων

Intuition by Estée Lauder 2.75 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Estée Lauder Intuition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Estée Lauder Intuition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Intuition by Estée Lauder. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Intuition by Estée Lauder αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Avon True Glow Al-Rehab Lansy Avon Bond Girl 007 Le Labo Rose 31 Diptyque Tam Dao Laura Mercier L'heure Magique Jil Sander Style Soft Anna Sui Live Your Dream Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) Sprezzatura 707 Dolce Amoretto