Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Intuition for Men Estée Lauder για άνδρες

Intuition for Men Estée Lauder για άνδρες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

ozoνώδες
Intuition for Men Estée Lauder για άνδρες Εικόνες Intuition for Men Estée Lauder για άνδρες Εικόνες Intuition for Men Estée Lauder για άνδρες Εικόνες

Intuition for Men από Estée Lauder είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Intuition for Men κυκλοφόρησε το έτος 2003. Intuition for Men έχει δημιουργηθεί από Yves Cassar, Lois Evans, Pierre Wargnye και Alienor Massenet. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, μοσχοκάρυδο, Κεχριμπάρι, Αγγούρι, φασκόμηλο, κατιφές και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μήλο και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, Κεχριμπάρι, θυμίαμα, σταφιδες και Μύρο.

Αλδεϋδες μοσχοκάρυδο Κεχριμπάρι Αγγούρι φασκόμηλο κατιφές Κάρδαμο

Κεχριμπάρι πατσουλί Μήλο Κέδρος

λάβδανο Κεχριμπάρι θυμίαμα σταφιδες Μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Intuition for Men by Estée Lauder.

Intuition for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Estée Lauder Intuition for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Estée Lauder Intuition for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Intuition for Men by Estée Lauder. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Intuition for Men by Estée Lauder αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Balenciaga Rumba Al-Rehab Saat Safa Davidoff Silver Shadow Pure Blend Comptoir Sud Pacifique Sultan Safran Givenchy Pi Metallic Collector Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) Guerlain Iris Ganache E. Coudray Vanille Et Coco Jacques Fath Fath Pour L`Homme Diesel Only The Brave Music Animation Les Nez Let Me Play the Lion Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude