Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Pleasures Summer Fun Estée Lauder για γυναίκες

Pleasures Summer Fun Estée Lauder για γυναίκες

Pleasures Summer Fun από Estée Lauder είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Pleasures Summer Fun κυκλοφόρησε το έτος 2008. Το άρωμα περιέχει παιώνια, ρόδο-Μπάϊε, κρίνος, Βιολέτα, γιασεμί και καρο καρούντ.

παιώνια ρόδο-Μπάϊε κρίνος Βιολέτα γιασεμί καρο καρούντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pleasures Summer Fun by Estée Lauder.

Pleasures Summer Fun Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Estée Lauder Pleasures Summer Fun fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Estée Lauder Pleasures Summer Fun, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pleasures Summer Fun by Estée Lauder. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pleasures Summer Fun by Estée Lauder αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Poeme Jennifer Lopez Glow Alfred Sung Mei Badgley Mischka Fleurs de Nuit Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition Paul Sebastian Casual Kate Spade Kate Spade Yosh White Flowers 1.41 Smell Bent 2010 Tallulah Jane Tallulah Kenzo Eau de Fleur de Yuzu Adrien Arpel Adri Essence