Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Private Collection Amber Ylang Ylang Estée Lauder για γυναίκες

Private Collection Amber Ylang Ylang Estée Lauder για γυναίκες

Το έχω: 5 Το είχα : 1 Το θέλω: 1 Το άρωμα υπογραφής μου: 2

κίτρινο φλόραλ
Private Collection Amber Ylang Ylang Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες Private Collection Amber Ylang Ylang Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες

Private Collection Amber Ylang Ylang από Estée Lauder είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Private Collection Amber Ylang Ylang κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, Περγαμόντο και Γεράνι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Βουλγαρίας, Κανέλα και θυμίαμα; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

Υλάνγκ Υλάνγκ Περγαμόντο Γεράνι

τριαντάφυλλο Βουλγαρίας Κανέλα θυμίαμα

Βανίλια σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Private Collection Amber Ylang Ylang by Estée Lauder.

Private Collection Amber Ylang Ylang Σχόλια Αρωμάτων

Amber
Amber

Η αφθονία του amber και του Ylang Ylang συνδυάζεται μοναδικά με το πολυτελές σανδαλόξυλο και την βανίλια.
Το αποτέλεσμα δίνει ένα παθιάρικο, πολυτελές, αισθησιακό και θηλυκό άρωμα.
Είναι γλυκό και απαλό oriental.

Aug
2013

Private Collection Amber Ylang Ylang by Estée Lauder 4.20 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Private Collection Amber Ylang Ylang by Estée Lauder. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Private Collection Amber Ylang Ylang by Estée Lauder αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Versace Crystal Noir Jo Malone Velvet Rose & Oud Bond No 9 Chinatown Tom Ford Black Orchid Eau de Toilette Hermes Eau des Merveilles Guerlain L'Heure Bleue Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Tom Ford Velvet Orchid Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Givenchy Organza Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Guerlain Eau de Shalimar Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Serge Lutens Chergui Chanel Coco Eau de Toilette Serge Lutens Ambre Sultan Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Tom Ford Noir Pour Femme