Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Pure White Linen Summer Fun Estée Lauder για γυναίκες

Pure White Linen Summer Fun Estée Lauder για γυναίκες

Pure White Linen Summer Fun από Estée Lauder είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Pure White Linen Summer Fun κυκλοφόρησε το έτος 2008. Το άρωμα περιέχει φρέζια, κόκκινη παπαρούνα, κρίνος, πατσουλί, βατόμουρο, γκρειπ φρουτ, Πράσινο Μήλο, αχλάδι, ηλιοτρόπιο, Κέδρος, τριαντάφυλλο, Μανταριν ορανζ και γάλανθος ο χιονώδης.

φρέζια κόκκινη παπαρούνα κρίνος πατσουλί βατόμουρο γκρειπ φρουτ Πράσινο Μήλο αχλάδι ηλιοτρόπιο Κέδρος τριαντάφυλλο Μανταριν ορανζ γάλανθος ο χιονώδης

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pure White Linen Summer Fun by Estée Lauder.

Pure White Linen Summer Fun Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pure White Linen Summer Fun by Estée Lauder. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pure White Linen Summer Fun by Estée Lauder αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Escada S Love Passport Rosy Sky Happiness Yves Saint Laurent In Love Again Jasmin Etoile Michel Klein Comedie Michel Klein Oilily Muse Givenchy Be Givenchy Miya Shinma Sakura L`Artisan Parfumeur Mure Et Musc Extrait de Parfum Amway Sun Dapples Marc de la Morandiere Melodie d'Amour John Galliano Parlez-Moi d’Amour Chantal Thomass Chantal Thomass Eau de Toilette