Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Sensuous Noir Estée Lauder για γυναίκες

Sensuous Noir Estée Lauder για γυναίκες

Το έχω: 13 Το είχα : 4 Το θέλω: 7 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

Sensuous Noir Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες Sensuous Noir Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες

Sensuous Noir από Estée Lauder είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Sensuous Noir κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, πιπέρι και καρυκεύματα; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, ξύλο γκουαϊακ, κρίνος και πεύκο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βενζόη , Βανιλια και μέλι.

γιασεμί τριαντάφυλλο πιπέρι καρυκεύματα

πατσουλί ξύλο γκουαϊακ κρίνος πεύκο

Κεχριμπάρι Βενζόη Βανιλια μέλι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sensuous Noir by Estée Lauder.

Sensuous Noir Σχόλια Αρωμάτων

Lacrimosa
Lacrimosa

Ένα άρωμα ιδιαίτερα ερωτικό, κατά τη γνώμη μου. Ζεστό από το κεχριμπάρι και τα ξύλα, δυναμικό λόγω πεύκου & αισθησιακό λόγω του πατσουλί και των μπαχαριών!

Mar
2016
Daisy
Daisy

Τρελλάθηκα με το που το μύρισα...Αισθησιακό, δυναμικό και θηλυκό ταυτόχρονα αλλά ιδιαίτερο...Δεν μοιάζει με τα άλλα sensuous. Σκοπεύω να το αγοράσω!

Jan

Aug
2015
jenny.christina
jenny.christina

τελικά, αν και περίοδος Άνοιξης, μου αρέσει πολύ και δεν είναι βαρύ πάνω μου. Μα πόσο όμορφο;;; Οι περισσότεροι με ρωτούν με ενθουσιασμό ποιο άρωμα είναι για να μάθουν.Πόσο απολαμβάνω να το μυρίζω! Υπέροχο :-)

Apr
2015
perfumelover
perfumelover

Το τελευταιο μου αποκτημα!Απλα το λατρευω! Το προτιμω απο to sensuous το οποιο μου τελειωσε προσφατα! Εντονο & sexy!Πολυ καλη διαρκεια! Αν πεσουν σταγονες σε μαλλια και ρουχα μυριζουν ισως και μεχρι την επομενη μερα! Αν σαρεσουν τα εντονα,αλλα οχι με την δυσαρεστη εννοια,αρώματα και φυσικα αν σου "κατσει" καλα στο δερμα ειναι υπεροχο!!!

Mar
2014
MAGDA
MAGDA

έντονο και πολύ πιπεράτο. έχει μεγάλη διάρκεια αλλά τελικά το ότι είναι πολύ πιπεράτο με χαλάει τελικά... Με κούρασε όταν το φόρεσα από το πρωί σχεδόν ένοιωσα ναυτία... Μάλλον λάθος επιλογή , ίσως μόνο για το βράδυ και όταν κάνει πολύ κρύο....

Feb
2013
Melina
Melina

Εντονο και ξυλώδες .Απο ολη την σειρά μου αρεσει το αρχικο Sensous που ειναι πιο γλυκό απ' αυτο και kai to sensuous nude για την καρυδα που είναι τελειο για το καλοκαιρι.
Αυτό είναι πολύ πιπερατο και δεν το προτιμω.
Ασε που έχει δυνατο πατσουλι .Τα λουλουδια δεν φαίνονται καθολου τουλαχιστον οσο θα ηθελα εγω.

Dec
georgia
georgia

ειναι το χειμερινο μου αρωμα και το λατρευω...τοσο ζεστο ανατολιτικο εντονο και sexy

Dec
dark_rose
dark_rose

απο τα καλα του οικου. ξυλωδες, ανατολιτικο αρωμα με εντονη αισθηση μελιου, πιπεριου και καρυκευματων..πολυ καλο

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Estée Lauder Sensuous Noir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Estée Lauder Sensuous Noir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sensuous Noir by Estée Lauder. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sensuous Noir by Estée Lauder αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Estée Lauder Sensuous Chanel Coco Eau de Parfum Dolce&Gabbana Sicily Chanel Coco Noir Christian Dior Pure Poison Christian Dior Dolce Vita Versace Crystal Noir Hermes Eau des Merveilles Christian Dior Hypnotic Poison Gucci Gucci Rush Thierry Mugler Angel Narciso Rodriguez Narciso Chloe Chloe Eau de Parfum Guerlain Samsara Eau de Parfum Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Moschino Cheap & Chic Chanel Coco Mademoiselle Pierre Balmain Ambre Gris Yves Saint Laurent Cinema Bvlgari Jasmin Noir