Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Cedre Esteban για γυναίκες

Cedre Esteban για γυναίκες

Cedre Esteban για γυναίκες Εικόνες

Cedre από Esteban είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Cedre κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι νότες μπαχαρικών, τριαντάφυλλο, Λουλούδια και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Κέδρος και λάβδανο.

λεμόνι Εσπεριδοειδή

νότες μπαχαρικών τριαντάφυλλο Λουλούδια Κανέλα

δέρμα Κέδρος λάβδανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cedre by Esteban.

Cedre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Esteban Cedre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Esteban Cedre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cedre by Esteban. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cedre by Esteban αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

FCUK FCUK Him Paco Rabanne Ultraviolet Mazzolari Mazzolari Burberry Burberrys Lorenzo Villoresi Sandalo Lorenzo Villoresi Alamut Lolita Lempicka Minuit Noir Annayake Tomo Laura Mercier Minuit Enchante Sonoma Scent Studio Incense Pure Guerlain Samsara Eau de Parfum Playboy Press To Play Hollywood