Σχεδιαστές » D E » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Classic Chypre Esteban για γυναίκες

Classic Chypre Esteban για γυναίκες

Classic Chypre Esteban για γυναίκες Εικόνες

Classic Chypre από Esteban είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Classic Chypre κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Βασιλικός και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι καρυκεύματα, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βανίλια, βρύα δριός και Βέτιβερ.

Βασιλικός Περγαμόντο

καρυκεύματα γιασεμί τριαντάφυλλο

πατσουλί Βανίλια βρύα δριός Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Classic Chypre by Esteban.

Classic Chypre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Esteban Classic Chypre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Esteban Classic Chypre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Classic Chypre by Esteban. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Classic Chypre by Esteban αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Givenchy Amarige D'Amour Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin Kimora Lee Simmons Baby Phat Seductive Goddess Guerlain Sous le Vent L`Erbolario Patchouli Corine de Farme Ibiza Night Weil Weil De Weil Brut Parfums Prestige Babe Novaya Zarya Russkie Uzori Niven Morgan Jean Baptiste 1717 The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom