Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Fureur d'agrumes Esteban για γυναίκες

Fureur d'agrumes Esteban για γυναίκες

Fureur d'agrumes Esteban για γυναίκες Εικόνες

Fureur d'agrumes από Esteban είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Fureur d'agrumes κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι εστραγκόν, γκρειπ φρουτ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί και Βέτιβερ.

εστραγκόν γκρειπ φρουτ Περγαμόντο

ίριδα γιασεμί φύλλο βιολέτας

Κεχριμπάρι πατσουλί Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fureur d'agrumes by Esteban.

Fureur d'agrumes Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Esteban Fureur d'agrumes fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Esteban Fureur d'agrumes, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fureur d'agrumes by Esteban. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fureur d'agrumes by Esteban αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Puma Puma Limited Edition Man Demeter Fragrance Christmas Tree Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar Aveda Aveda Men Pure-formance Aroma Spray Elizabeth Arden Daytona 500 Jo Malone Lime Basil & Mandarin Creative Universe Beth Terry Element of Surprise Strange Invisible Perfumes Fire and Cream Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Guerlain Guerlain Homme L`Eau Penhaligon`s Eau de Verveine