Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο « Ομάδες

Sensuelle Russie Esteban για γυναίκες

Sensuelle Russie Esteban για γυναίκες

κανέλα

Sensuelle Russie από Esteban είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Sensuelle Russie κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι πεύκο Σιβηρίας και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βανίλια και Κέδρος.

πεύκο Σιβηρίας Περγαμόντο

Κανέλα Κάρδαμο

πατσουλί Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sensuelle Russie by Esteban.

Sensuelle Russie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Esteban Sensuelle Russie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Esteban Sensuelle Russie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sensuelle Russie by Esteban. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sensuelle Russie by Esteban αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Banana Republic Malachite The Body Shop Satsuma Perfume Oil Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Diptyque L'Eau Creed Royal Delight Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Rochas Mystere Coty Raw Vanilla Oriflame Amber Elixir Ayala Moriel Fete d'Hiver Michael Storer Monk Rasasi Shatha Al Oudh