Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Boteh Esther P για γυναίκες

Boteh Esther P για γυναίκες

Boteh Esther P για γυναίκες Εικόνες Boteh Esther P για γυναίκες Εικόνες Boteh Esther P για γυναίκες Εικόνες Boteh Esther P για γυναίκες Εικόνες Boteh Esther P για γυναίκες Εικόνες Boteh Esther P για γυναίκες Εικόνες

Boteh από Esther P είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Boteh κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Φραγκοστάφυλλο και υάκυνθος; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, σανδαλόξυλο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Μόσχος και Ζωϊκό Άμπερ.

γκρειπ φρουτ Φραγκοστάφυλλο υάκυνθος

γιασεμί σανδαλόξυλο τριαντάφυλλο

Βανίλια Μόσχος Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Boteh by Esther P.

Boteh Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Esther P Boteh fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Esther P Boteh, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Boteh by Esther P. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Boteh by Esther P αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Organza Cafe Parfums Cafe Intenso Salvador Dali Purplelips Jo Malone Blue Agava & Cacao Luciano Soprani Solo Amore Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Satellite Ipanema Houbigant Demi-Jour essence Secret Love Divine L`etre Aime Femme Ulric de Varens Isa David & Victoria Beckham Intimately Yours Women