Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Antiheros Etat Libre d`Orange για γυναίκες και άνδρες

Antiheros Etat Libre d`Orange για γυναίκες και άνδρες

Antiheros Etat Libre d`Orange για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Antiheros Etat Libre d`Orange για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Antiheros από Etat Libre d`Orange είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Antiheros κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Antoine Maisondieu. Το άρωμα περιέχει Λεβάντα, Μόσχος, Κέδρος και νότες ξύλων.

Λεβάντα Μόσχος Κέδρος νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Antiheros by Etat Libre d`Orange.

Antiheros Σχόλια Αρωμάτων

Jamelia
Jamelia

Δυναμικό και αρωματικό ξυλώδες.
Πολύ αρρενωπό και κάπως τολμηρό.
Δεν το λες unisex.

Apr
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Etat Libre d`Orange Antiheros fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Etat Libre d`Orange Antiheros, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Antiheros by Etat Libre d`Orange. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Antiheros by Etat Libre d`Orange αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Mypa Madonna Men Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008 Geo. F. Trumper Marlborough Cologne Mark Buxton Black Angel Houbigant Navigator Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Etro Pegaso Sergio Tacchini Experience Discovery Cristiano Fissore Rapsodia in Blu Molton Brown Bracing Silverbirch Arno Sorel Black Line Black Phoenix Alchemy Lab Yurei