Σχεδιαστές » D E » Δερμα « Ομάδες

Charogne Etat Libre d`Orange για γυναίκες και άνδρες

Charogne Etat Libre d`Orange για γυναίκες και άνδρες

Charogne Etat Libre d`Orange για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Charogne Etat Libre d`Orange για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Charogne από Etat Libre d`Orange είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Charogne κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Shyamala Maisondieu. Το άρωμα περιέχει δέρμα, τζίντζερ, κρίνος, ροζ πιπέρι, Βανίλια, γιασεμί, θυμίαμα, Υλάνγκ Υλάνγκ, Περγαμόντο, Κάρδαμο, Oσμανθός, στίραξ, λάβδανο, Αμπρετη (Μολόχα) και Μόσχος.

δέρμα τζίντζερ κρίνος ροζ πιπέρι Βανίλια γιασεμί θυμίαμα Υλάνγκ Υλάνγκ Περγαμόντο Κάρδαμο Oσμανθός στίραξ λάβδανο Αμπρετη  (Μολόχα) Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Charogne by Etat Libre d`Orange.

Charogne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Etat Libre d`Orange Charogne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Etat Libre d`Orange Charogne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Charogne by Etat Libre d`Orange. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Charogne by Etat Libre d`Orange αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Chanel Cuir de Russie Versace Versace L'Homme Gres Cabochard Rochas Globe Pierre Balmain Jolie Madame Sonoma Scent Studio Fireside Intense Axe Axe Instinct Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Diesel Only The Brave by Bunka Creed Royal English Leather CB I Hate Perfume In The Library Neil Morris Fetish