Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Encens et Bubblegum Etat Libre d`Orange για γυναίκες

Encens et Bubblegum Etat Libre d`Orange για γυναίκες

καπνιστό
Encens et Bubblegum Etat Libre d`Orange για γυναίκες Εικόνες Encens et Bubblegum Etat Libre d`Orange για γυναίκες Εικόνες

Encens et Bubblegum από Etat Libre d`Orange είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Encens et Bubblegum κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Antoine Maisondieu. Το άρωμα περιέχει άνθη πορτοκαλιάς, Μόσχος, βατόμουρο, Βανίλια, ροδάκινο , θυμίαμα και κρίνο της κοιλάδας.

άνθη πορτοκαλιάς Μόσχος βατόμουρο Βανίλια ροδάκινο θυμίαμα κρίνο της κοιλάδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Encens et Bubblegum by Etat Libre d`Orange.

Encens et Bubblegum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Encens et Bubblegum by Etat Libre d`Orange. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Encens et Bubblegum by Etat Libre d`Orange αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Nikos Sculpture Alexander McQueen Kingdom Summer Corday Toujours Moi Jeanne Arthes Cobra Agustin Davila Agustin Davila for Women Les Parfums de Rosine Secrets de Rose Guerlain Les Secrets de Sophie Joaquin Cortes 24k Woman Ayala Moriel Sutul DSH Perfumes Madonna Lily I Profumi di Firenze Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3 NafNaf Expression