Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Aigner pour Homme Etienne Aigner για άνδρες

Aigner pour Homme Etienne Aigner για άνδρες

Aigner pour Homme Etienne Aigner για άνδρες Εικόνες Aigner pour Homme Etienne Aigner για άνδρες Εικόνες

Aigner pour Homme από Etienne Aigner είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Aigner pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2000. Οι νότες κορυφής είναι φρούτο Γιούζου και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, πιπέρι και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, σανδαλόξυλο, Μόσχος και Κέδρος.

φρούτο Γιούζου γκρειπ φρουτ

μοσχοκάρυδο πιπέρι Κάρδαμο

δέρμα σανδαλόξυλο Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aigner pour Homme by Etienne Aigner.

Aigner pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Etienne Aigner Aigner pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Etienne Aigner Aigner pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aigner pour Homme by Etienne Aigner. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aigner pour Homme by Etienne Aigner αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Aramis Tuscany Per Uomo Gucci Gucci Nobile Alfred Sung Sung Homme Maurer & Wirtz Tabac Cartier Pasha de Cartier Fraicheur Menthe Jean Paul Gaultier La Cologne Fleur du Male Halston Unbound for Men La Collina Toscana La Collina Toscana Belvedere Holm Oak Aramis Surface Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men s.Oliver QS by s.Oliver Male Eden Classic Mandate