Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

In Leather Etienne Aigner για γυναίκες

In Leather Etienne Aigner για γυναίκες

In Leather από Etienne Aigner είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. In Leather κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, , φύλλα φραγκοσταφυλλιάς και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, γιασεμί, ρόζ παιώνια και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Φραγκοστάφυλλο φύλλα φραγκοσταφυλλιάς Υλάνγκ Υλάνγκ

τουμπερόζα γιασεμί ρόζ παιώνια κρίνο της κοιλάδας

Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about In Leather by Etienne Aigner.

In Leather Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Etienne Aigner In Leather fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Etienne Aigner In Leather, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει In Leather by Etienne Aigner. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για In Leather by Etienne Aigner αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paco Rabanne XS Pour Elle Fendi Palazzo Perry Ellis 360° Bond No 9 Fashion Avenue Ineke After My Own Heart Charles Jourdan Inspiration Emilio Pucci Vivara Black Edition Tallulah Jane Leotie Skeem Vintage Peony Stila Creme Bouquet La Bouquetiere Tendre est la Nuit Van Cleef & Arpels Un Air de First