Σχεδιαστές » D E » Δερμα « Ομάδες

Suede Edition men Etienne Aigner για άνδρες

Suede Edition men Etienne Aigner για άνδρες

Suede Edition men Etienne Aigner για άνδρες Εικόνες Suede Edition men Etienne Aigner για άνδρες Εικόνες Suede Edition men Etienne Aigner για άνδρες Εικόνες

Suede Edition men από Etienne Aigner είναι ένα Δερμα άρωμα για άνδρες. Suede Edition men κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, πορτοκάλι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, φύλλο βιολέτας και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Κέδρος, Μόσχος και καστόρι ,σουέτ.

Μανταριν ορανζ πορτοκάλι Περγαμόντο

κόλιανδρος φύλλο βιολέτας μοσχοκάρυδο

Βέτιβερ Κέδρος Μόσχος καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Suede Edition men by Etienne Aigner.

Suede Edition men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Etienne Aigner Suede Edition men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Etienne Aigner Suede Edition men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Suede Edition men by Etienne Aigner. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Suede Edition men by Etienne Aigner αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Guerlain Cuir Beluga Diesel Only The Brave by Bunka Adidas Adidas Dare Humiecki & Graef Askew Boadicea the Victorious Complex Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Byredo Baudelaire James Heeley Cuir Pleine Fleur Knize Knize Ten Ayala Moriel Rebellius Ayala Moriel Frangipanni Gloves Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud