Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Etra Etro Etro για γυναίκες και άνδρες

Etra Etro Etro για γυναίκες και άνδρες

Etra Etro Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Etra Etro Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Etra Etro Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Etra Etro Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Etra Etro από Etro είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Etra Etro κυκλοφόρησε το έτος 1999. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Κάρδαμο και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, Γεράνι, πάπρικα, Κέδρος και σανδαλόξυλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Βανίλια.

κόλιανδρος Κάρδαμο Ροδόξυλο Βραζιλίας

γιασεμί τριαντάφυλλο Γεράνι πάπρικα Κέδρος σανδαλόξυλο

Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Etra Etro by Etro.

Etra Etro Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Etro Etra Etro fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Etro Etra Etro, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Etra Etro by Etro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Etra Etro by Etro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jacomo Jacomo for Men Hanae Mori HM Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Cattier Eau Boisee Annayake Tomo Penhaligon`s Hammam Bouquet Montblanc Individuel Liz Claiborne Spark for Men Lili Bermuda Cedarwood Angel Schlesser Ambre Frais Homme Montale Full Incense