Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Heliotrope Etro για γυναίκες και άνδρες

Heliotrope Etro για γυναίκες και άνδρες

αμύγδαλο
Heliotrope Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Heliotrope Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Heliotrope Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Heliotrope Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Heliotrope Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Heliotrope Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Heliotrope από Etro είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Heliotrope κυκλοφόρησε το έτος 1989. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, Αμύγδαλο, Πετιτ γκρέιν και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, ηλιοτρόπιο, Υλάνγκ Υλάνγκ και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι βάλσαμο Τολού, σπόρος Τόνκα, Μόσχος, Βανίλια και βάλσαμο από το Περού.

άνθη πορτοκαλιάς Αμύγδαλο Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο

ίριδα γιασεμί ηλιοτρόπιο Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο

βάλσαμο Τολού σπόρος Τόνκα Μόσχος Βανίλια βάλσαμο από το  Περού

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Heliotrope by Etro.

Heliotrope Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Etro Heliotrope fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Etro Heliotrope, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Heliotrope by Etro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Heliotrope by Etro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime Joop! Joop! Nuit d`Ete Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Lubin L de Lubin Prada L`Eau Ambree Kate Moss Vintage essence Love Game Frederic Fekkai Femme Fekkai Sensuelle I Profumi di Firenze Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3 Queen Latifah Queen of Hearts Simone Cosac Profumi Trama