Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Magot Etro για γυναίκες και άνδρες

Magot Etro για γυναίκες και άνδρες

Magot Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Magot Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Magot Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Magot Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Magot από Etro είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Magot κυκλοφόρησε το έτος 1989. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι, ίριδα και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα και γαρίφαλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος, Βανίλια και Μόσχος.

Περγαμόντο λεμόνι ίριδα τριαντάφυλλο

Λεβάντα γαρίφαλο

πατσουλί Κέδρος Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Magot by Etro.

Magot Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Etro Magot fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Etro Magot, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Magot by Etro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Magot by Etro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hugo Boss Boss In Motion Blue Calvin Klein Euphoria Men Frederic Malle French Lover Mypa Madonna Men La Perla GrigioPerla Hedo White O Boticario Zaad Iceberg The Iceberg Fragrance for Men David & Victoria Beckham Pure Instinct Ted Baker Skinwear Ulrich Lang Anvers Bella Bellissima Perfect Man Kenzo Kenzo Homme  Boisee