Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Palais Jamais Etro για γυναίκες και άνδρες

Palais Jamais Etro για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

Palais Jamais Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Palais Jamais Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Palais Jamais Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Palais Jamais Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Palais Jamais Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Palais Jamais Etro για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Palais Jamais από Etro είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Palais Jamais κυκλοφόρησε το έτος 1989. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Πετιτ γκρέιν, γιασεμί και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Σημύδα, φασκόμηλο και Μόσχος; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ και βρύα δριός.

Περγαμόντο Πετιτ γκρέιν γιασεμί Μανταριν ορανζ

Σημύδα φασκόμηλο Μόσχος

Βέτιβερ βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Palais Jamais by Etro.

Palais Jamais Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Etro Palais Jamais fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Etro Palais Jamais, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Palais Jamais by Etro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Palais Jamais by Etro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Man Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche Hilde Soliani Ti Amo: Anemone Jennifer Lopez Deseo for Men La Perla GrigioPerla Hedo White Jasper Conran Mister Geo. F. Trumper Lavender Water Antica Farmacista Fico Verde Xerjoff Dhofar LR Bruce Willis Sinfonia di Note Toujours Verts