Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

No 6 Eutopie για γυναίκες και άνδρες

No 6 Eutopie για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
No 6 Eutopie για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

No 6 από Eutopie είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. No 6 κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nadege le Garlantezec. Οι νότες κορυφής είναι Ολίβανο και έλαιο κυπριόλης; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, λάβδανο και δέρμα; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος, Μόσχος και Pepperwood or Hercules Club.

Ολίβανο έλαιο κυπριόλης

Γεράνι λάβδανο δέρμα

πατσουλί Κέδρος Μόσχος Pepperwood or Hercules Club

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about No 6 by Eutopie.

No 6 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Eutopie No 6 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Eutopie No 6, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει No 6 by Eutopie. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για No 6 by Eutopie αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Truth Diesel Plus Plus Masculine Serge Lutens Miel De Bois Eau D`Italie Bois d’Ombrie Montale Orient Extreme David & Victoria Beckham Signature for Him Caron Yatagan Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes Fred Hayman Touch With Love Jacques Fath Fath Pour L`Homme Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier CnR Create Aquarius for Men