Σχεδιαστές » D E » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

No 7 Eutopie για γυναίκες και άνδρες

No 7 Eutopie για γυναίκες και άνδρες

No 7 Eutopie για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

No 7 από Eutopie είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. No 7 κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Thomas Fontaine. Οι νότες κορυφής είναι κατιφές, Φραγκοστάφυλλο, γάλβανο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, γιασεμί του νερού, μιμόζα και ίριδα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, λευκός μόσχος, ροδάκινο και Κεχριμπάρι.

κατιφές Φραγκοστάφυλλο γάλβανο ροζ πιπέρι

φρέζια γιασεμί του νερού μιμόζα ίριδα

Κέδρος λευκός μόσχος ροδάκινο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about No 7 by Eutopie.

No 7 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Eutopie No 7 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Eutopie No 7, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει No 7 by Eutopie. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για No 7 by Eutopie αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige L`Erbolario Lily of the Valley Victorio & Lucchino Agua de Rocio Tartine et Chocolat Ptisenbon Lollia Breathe Charriol Tourmaline Calypso Christiane Celle Jasmin Daisy Fuentes Dianoche Ocean Night Odin 04 Petrana Schiaparelli Shocking You Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique Revlon Whimsical