Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Theresa Evaflor για γυναίκες

Theresa Evaflor για γυναίκες

Theresa από Evaflor είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Theresa κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, ίριδα, δαμάσκηνο και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, βρύα δριός, πατσουλί και Κεχριμπάρι.

άνθη πορτοκαλιάς Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

τουμπερόζα ίριδα δαμάσκηνο ροδάκινο

Βέτιβερ βρύα δριός πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Theresa by Evaflor.

Theresa Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Evaflor Theresa fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Evaflor Theresa, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Theresa by Evaflor. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Theresa by Evaflor αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Lacroix Tumulte Versace Crystal Noir Cacharel LouLou Montana Montana Mood Soft Guerlain Mahora Fragonard Capucine Marc Jacobs Essence E. Coudray Nohiba M. Micallef Night Aoud Arno Sorel Sham'n Dream Remy Latour L'Elue Premiere Max Azria BCBGirls Sexy