Σχεδιαστές » F-H » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Alatau Faberlic για γυναίκες

Alatau Faberlic για γυναίκες

aquatic

Alatau από Faberlic είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Alatau κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, κόκκινα μούρα, μέντα και Υδάτινες νότες; οι μεσαίες νότες είναι υάκυνθος, κρίνο της κοιλάδας, Βιολέτα, άνθη πορτοκαλιάς και άγριο τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, δρυς βρύα , πεύκο, Βέτιβερ, ρίζωμα ίρις, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Αμάλφι λεμόνι κόκκινα μούρα μέντα Υδάτινες νότες

υάκυνθος κρίνο της κοιλάδας Βιολέτα άνθη πορτοκαλιάς άγριο τριαντάφυλλο

πατσουλί δρυς βρύα πεύκο Βέτιβερ ρίζωμα ίρις Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Alatau by Faberlic.

Alatau Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Faberlic Alatau fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Faberlic Alatau, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Alatau by Faberlic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Alatau by Faberlic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Clinique Clinique Happy Holiday Avon Christian Lacroix Rouge Montana Montana Mood Sexy Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Women David & Victoria Beckham Signature for Her Molinard Une Histoire de Chypre Teo Cabanel Oha Van Cleef & Arpels Oriens Bourjois Kobako Lancetti Madame Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong