Σχεδιαστές » F-H » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Alisez Faberlic για γυναίκες

Alisez Faberlic για γυναίκες

aquatic

Alisez από Faberlic είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Alisez κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Κάρδαμο, Μανταριν ορανζ και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι Λωτός, νούφαρο και ιβίσκος; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο Γαλλίας, Κεχριμπάρι, ηλιοτρόπιο και φασκόμηλο.

Λεβάντα Κάρδαμο Μανταριν ορανζ Βασιλικός

Λωτός νούφαρο ιβίσκος

λάβδανο Γαλλίας Κεχριμπάρι ηλιοτρόπιο φασκόμηλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Alisez by Faberlic.

Alisez Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Faberlic Alisez fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Faberlic Alisez, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Alisez by Faberlic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Alisez by Faberlic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Calvin Klein Eternity Summer Rochas Aquawoman Agatha Ruiz de la Prada Corason Mypa Madonna Nudes 1979 Jean's The Body Shop Aqua Lily Tonatto Profumi Oltre Sarantis B.U. Icy Calvin Klein CK One Summer 2010 Dana Shades Rasasi Chastity Women Antonio Puig Thais Coty Ghost Myst