Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Charme Faberlic για γυναίκες

Charme Faberlic για γυναίκες

Charme από Faberlic είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Charme κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει ίριδα, υάκυνθος και κρίνο της κοιλάδας.

ίριδα υάκυνθος κρίνο της κοιλάδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Charme by Faberlic.

Charme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Faberlic Charme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Faberlic Charme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Charme by Faberlic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Charme by Faberlic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Versace Blonde Keiko Mecheri Jasmine Clean Clean Fragrance Cattier Eau de Mai Fragonard Fleur D`oranger Geo. F. Trumper Milk of Flowers Cologne Calvin Klein Eternity Summer 2009 biehl parfumkunstwerke al01 Antica Farmacista Magnolia, Orchid & Mimosa JoAnne Bassett Le Voyage Joya Shades of Dusk Royal Jasmine Royal Apothic Cutting Garden