Σχεδιαστές » F-H » Κιτρο « Ομάδες

Donna Felice Faberlic για γυναίκες

Donna Felice Faberlic για γυναίκες

Donna Felice από Faberlic είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Donna Felice κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Bourdon. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, Μανταριν ορανζ και πράσινα φύλλα; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, Ταγκέτες και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, ξύλο τικ, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ πράσινα φύλλα

κρίνο της κοιλάδας Ταγκέτες τριαντάφυλλο

Βέτιβερ ξύλο τικ Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Donna Felice by Faberlic.

Donna Felice Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Faberlic Donna Felice fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Faberlic Donna Felice, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Donna Felice by Faberlic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Donna Felice by Faberlic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Christian Dior Eau Fraiche Creed Virgin Island Water Accord Parfait Citron & Mandarine Jo Malone Grapefruit Maitre Parfumeur et Gantier Eau du Gantier Lush Olive Branch Krigler Relaxing Verbena 29 Truefitt & Hill West Indian Limes Floris Pink Grapefruit Adolfo Dominguez Azahar Jo Wood Organics Langa Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh