Σχεδιαστές » F-H » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Ivresse de L´amour Faberlic για γυναίκες

Ivresse de L´amour Faberlic για γυναίκες

aquatic

Ivresse de L´amour από Faberlic είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ivresse de L´amour κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει δαμάσκηνο, Νότες φρούτων, τριαντάφυλλο, Υλάνγκ Υλάνγκ, γιασεμί, Μόσχος, Βανιλια, Υδάτινες νότες, βετιβέρ, Κέδρος της Βιρτζίνιας και δρυς βρύα.

δαμάσκηνο Νότες φρούτων τριαντάφυλλο Υλάνγκ Υλάνγκ γιασεμί Μόσχος Βανιλια Υδάτινες νότες βετιβέρ Κέδρος της Βιρτζίνιας δρυς βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ivresse de L´amour by Faberlic.

Ivresse de L´amour Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Faberlic Ivresse de L´amour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Faberlic Ivresse de L´amour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ivresse de L´amour by Faberlic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ivresse de L´amour by Faberlic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Christian Dior Diorella Balenciaga Talisman Paco Rabanne Metal Estée Lauder Knowing Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Police Pure Police Pure DNA Femme Bourjois Kobako Marc de la Morandiere Bleu de Chine I Santi Via Veneto Roberto Capucci Filly Jean Patou Cocktail