Σχεδιαστές » F-H » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Pont d'Or Faberlic για γυναίκες

Pont d'Or Faberlic για γυναίκες

milky

Pont d'Or από Faberlic είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bertrand Duchaufour. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και πόμελο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, παιώνια, Βερίκοκο, πραλίνα και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι λευκός μόσχος, Κεχριμπάρι, Βανίλια, γάλα και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ πόμελο

γιασεμί παιώνια Βερίκοκο πραλίνα μοσχοκάρυδο

λευκός μόσχος Κεχριμπάρι Βανίλια γάλα σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pont d'Or by Faberlic.

Pont d'Or Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Faberlic Pont d'Or fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Faberlic Pont d'Or, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pont d'Or by Faberlic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pont d'Or by Faberlic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Chi Miss Chi Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Tokyo Milk Parfumarie Curiosite I Want Candy Koto Parfums Hello Kitty Alain Delon Samourai Woman Love Gold Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges Susanne Lang Sula Socialite Playering Set Giorgio Valenti One O One Experience Michel Germain Sexual Blush Kate Moss Vintage Muse Esme Rene Beautiful U Il Profvmo Chocolat Frais