Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Fabi Per Lei Fabi για γυναίκες

Fabi Per Lei Fabi για γυναίκες

Fabi Per Lei από Fabi είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Fabi Per Lei κυκλοφόρησε το έτος 2008. Το άρωμα περιέχει γαρδένια, γιασεμί, φρέζια, Εσπεριδοειδή και βρύα δριός.

γαρδένια γιασεμί φρέζια Εσπεριδοειδή βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fabi Per Lei by Fabi.

Fabi Per Lei Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fabi Fabi Per Lei fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fabi Fabi Per Lei, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fabi Per Lei by Fabi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fabi Per Lei by Fabi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Coach Coach Annick Goutal Gardenia Passion Laura Biagiotti Biagiotti Due Donna Bath and Body Works Magnolia Blossom Les Parfums de Rosine Eau Fraiche Rose d'Ete Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Mary Kay Sparkling Honeysuckle Galanos Galanos Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage Krigler Dolce Tuberose Stacked Style Empress Lilly