Σχεδιαστές » F-H » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Face a Face pour Femme Faconnable για γυναίκες

Face a Face pour Femme Faconnable για γυναίκες

Face a Face pour Femme Faconnable για γυναίκες Εικόνες Face a Face pour Femme Faconnable για γυναίκες Εικόνες Face a Face pour Femme Faconnable για γυναίκες Εικόνες

Face a Face pour Femme από Faconnable είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Face a Face pour Femme κυκλοφόρησε το έτος 1996. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος και τριαντάφυλλο Τουρκίας; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί και Κέδρος.

κόλιανδρος τριαντάφυλλο Τουρκίας

ίριδα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

Κεχριμπάρι πατσουλί Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Face a Face pour Femme by Faconnable.

Face a Face pour Femme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Faconnable Face a Face pour Femme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Faconnable Face a Face pour Femme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Face a Face pour Femme by Faconnable. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Face a Face pour Femme by Faconnable αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver Versace Yellow Jeans Sergio Tacchini Sergio Tacchini Donna Revlon Rouge de Revlon Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily Tartine et Chocolat Ptisenbon Jo Malone Red Roses Jo Malone French Lime Blossom Boadicea the Victorious Magnificent Yves Rocher Nature Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier