Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Faconnable Femme Faconnable για γυναίκες

Faconnable Femme Faconnable για γυναίκες

Faconnable Femme Faconnable για γυναίκες Εικόνες Faconnable Femme Faconnable για γυναίκες Εικόνες

Faconnable Femme από Faconnable είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Faconnable Femme κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Lorson. Οι νότες κορυφής είναι παιώνια, φρούτο του πάθους και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, γιασεμί και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι δαμάσκηνο, Μόσχος και Βανίλια.

παιώνια φρούτο του πάθους Μανταριν ορανζ

γαρδένια γιασεμί ηλιοτρόπιο

δαμάσκηνο Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Faconnable Femme by Faconnable.

Faconnable Femme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Faconnable Faconnable Femme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Faconnable Faconnable Femme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Faconnable Femme by Faconnable. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Faconnable Femme by Faconnable αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Liz Claiborne Curve Soul Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers Victorio & Lucchino V & L biehl parfumkunstwerke hb01 Emilio Pucci Vivara Black Edition Oscar de la Renta Oscar Sheer Freesia Yosh Sottile 1.61 Skeem Sweet Pea and Vanilla Donna Karan DKNY Women Limited Edition Eau de Toilette 2010 I Profumi di Firenze Acqua Chiara Nina Ricci L`Air du Temps by Starck