Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

True Faith Hill για γυναίκες

True Faith Hill για γυναίκες

True Faith Hill για γυναίκες Εικόνες True Faith Hill για γυναίκες Εικόνες

True από Faith Hill είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι φρούτο Γιούζου και μιμόζα; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια και λευκός κρίνος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και νότες ξύλων.

φρούτο Γιούζου μιμόζα

γαρδένια λευκός κρίνος

Μόσχος σανδαλόξυλο νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about True by Faith Hill.

True Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Faith Hill True fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Faith Hill True, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει True by Faith Hill. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για True by Faith Hill αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Rose Blush Marc Jacobs Blush Robert Piguet Fracas Kathy Hilton My Secret Tommy Hilfiger Dreaming Pearl Fragrances of Ireland Inis Arose Helena Rubinstein Wanted Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee Tsi-La Organic Fleur Sauvage DSH Perfumes Nouveau Gardenia Rasasi Opera Yves Rocher Pivoine