Σχεδιαστές » F-H » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Nar Farmasi για άνδρες

Nar Farmasi για άνδρες

Nar από Farmasi είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, νεκταρίνι και ανανάς; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τσάι και μαλλί της γριάς; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί και Κέδρος.

λεμόνι νεκταρίνι ανανάς

γιασεμί τσάι μαλλί της γριάς

Μόσχος πατσουλί Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nar by Farmasi.

Nar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Farmasi Nar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Farmasi Nar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nar by Farmasi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nar by Farmasi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Lolita Lempicka Caprice Violette Luciano Soprani Flirt Issimo Deborah Frutti Rossi Alain Delon Samourai Woman Love Gold Jo Malone Vanilla & Anise Smell Bent Hungry Hungry Hippies Yves Rocher FlowerParty Amway Anticipate Avril Lavigne Forbidden Rose Michel Germain Sexual Blush Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Va Va Voom Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris