Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Fantasia Fendi Fendi για γυναίκες

Fantasia Fendi Fendi για γυναίκες

Το είχα : 2 Το θέλω: 1

Fantasia Fendi Fendi για γυναίκες Εικόνες Fantasia Fendi Fendi για γυναίκες Εικόνες Fantasia Fendi Fendi για γυναίκες Εικόνες

Fantasia Fendi από Fendi είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Fantasia Fendi κυκλοφόρησε το έτος 1996. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, Βερίκοκο, υάκυνθος και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ορχιδέα, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, βρύα δριός και Βανίλια.

Αλδεϋδες Βερίκοκο υάκυνθος Περγαμόντο

ορχιδέα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα βρύα δριός Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fantasia Fendi by Fendi.

Fantasia Fendi Σχόλια Αρωμάτων

levanta
levanta

τι θυμήθηκα τωρα!!!

τι ομορφα γλυκο, χωρις να σε πνιγει ομως, συνδιασμος κουφετου ( οπως μυριζουν με το τουλι)και πουδρας τυλιγμενα σε ροδοπεταλα....

Sep
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fendi Fantasia Fendi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fendi Fantasia Fendi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fantasia Fendi by Fendi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fantasia Fendi by Fendi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chaumet Chaumet L'eau Les Copains Papillon Donna Karan DKNY Women Summer Marc O`Polo Marc O`Polo Woman 2006 Esteban Folie de Figue Esprit Celebration for Her Jeanne Arthes Rose Bonbon Jardin de France Heliotrope Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Halloween Halloween Kiss Sexy Sarantis B.U. Rockmantic Arno Sorel It Is Pinky