Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Fendi 2004 Fendi για γυναίκες

Fendi 2004 Fendi για γυναίκες

Το θέλω: 1 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

Fendi 2004 Fendi για γυναίκες Εικόνες

Fendi 2004 από Fendi είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Fendi 2004 κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, νερολί Τυνησίας και μανταρίνι Σικελίας; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, λουλούδι τιαρέ και γαρδένια; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο και Βανίλια.

φρέζια νερολί Τυνησίας μανταρίνι Σικελίας

ίριδα λουλούδι τιαρέ γαρδένια

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fendi 2004 by Fendi.

Fendi 2004 Σχόλια Αρωμάτων

oly
oly

μηπως μπορειτε να με βοηθησετε να βρω κ να αγορασω το fendi 2004;ηταν το αγαπημενο μου!!!!

Nov
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fendi Fendi 2004 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fendi Fendi 2004, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fendi 2004 by Fendi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fendi 2004 by Fendi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Organza First Light Avon Extraordinary Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Revlon Charlie Gold Giorgio Armani Onde Extase Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses Marilyn Miglin Divine Amouage Amouage Epic Woman Mila Schön `70 Roxana Illuminated Perfume Aurora En Voyage Perfumes Carmel Boheme Floris Amaryllis