Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

L'Acquarossa Elixir Fendi για γυναίκες

L'Acquarossa Elixir Fendi για γυναίκες

τουμπερόζα
L'Acquarossa Elixir Fendi για γυναίκες Εικόνες L'Acquarossa Elixir Fendi για γυναίκες Εικόνες

L'Acquarossa Elixir από Fendi είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. L'Acquarossa Elixir κυκλοφόρησε το έτος 2015. Η νότα κορυφής είναι πετροκέρασο; οι μεσαίες νότες είναι Λαντάνα και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και νότες ξύλων.

πετροκέρασο

Λαντάνα τουμπερόζα

Βανίλια νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Acquarossa Elixir by Fendi.

L'Acquarossa Elixir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fendi L'Acquarossa Elixir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fendi L'Acquarossa Elixir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Acquarossa Elixir by Fendi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Acquarossa Elixir by Fendi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Shalimar Legere Kenzo Summer by Kenzo Stella McCartney Stella in Two Amber Alexander McQueen My Queen Air-Val International Minnie Mouse Torrente L`Or de Torrente Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes Shiseido Vocalise Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Jeanne Arthes Sultane Giorgio Valenti Rose Noire Secret Madonna Nudes 1979 Pour Femme