Σχεδιαστές » F-H » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Life Essence Fendi για άνδρες

Life Essence Fendi για άνδρες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Life Essence Fendi για άνδρες Εικόνες

Life Essence από Fendi είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Life Essence κυκλοφόρησε το έτος 1996. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο, Κάρδαμο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Κυπαρίσσι, γιασεμί, δάφνη των Δυτ.Ινδιών και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, βρύα δριός και Κέδρος.

κόλιανδρος Μανταριν ορανζ Περγαμόντο Κάρδαμο λεμόνι

Κυπαρίσσι γιασεμί δάφνη των Δυτ.Ινδιών Γεράνι

σανδαλόξυλο βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Life Essence by Fendi.

Life Essence Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fendi Life Essence fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fendi Life Essence, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Life Essence by Fendi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Life Essence by Fendi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Estée Lauder Youth-Dew Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 Aqaba Aqaba Classic Lalique Lalique Pour Homme Equus Chanel Pour Monsieur Concentree Eau D`Italie Baume du Doge Penhaligon`s Endymion Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York Ayala Moriel Epice Sauvage DSH Perfumes Cafe Noir DSH Perfumes Mahjoun Swiss Arabian Habeitak