Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο « Ομάδες

Ferrari Extreme Ferrari για άνδρες

Ferrari Extreme Ferrari για άνδρες

Ferrari Extreme Ferrari για άνδρες Εικόνες

Ferrari Extreme από Ferrari είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Ferrari Extreme κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, Κέδρος και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και βρύα δριός.

Περγαμόντο Κάρδαμο

μοσχοκάρυδο Κέδρος Γεράνι

Μόσχος βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ferrari Extreme by Ferrari.

Ferrari Extreme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ferrari Ferrari Extreme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ferrari Ferrari Extreme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ferrari Extreme by Ferrari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ferrari Extreme by Ferrari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
The Body Shop White Musk For Men Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Kenzo Kenzo Homme Fresh Collistar Benessere Michael Jordan Michael Jordan Carthusia Io Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Royal Riesling Fred Hayman Hollywood for Men Yves Rocher Samarkande Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville