Σχεδιαστές » F-H » Πρασινο Συπρέ « Ομάδες

Noble Fig Ferrari για γυναίκες και άνδρες

Noble Fig Ferrari για γυναίκες και άνδρες

milky
Noble Fig Ferrari για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Noble Fig Ferrari για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Noble Fig από Ferrari είναι ένα Πρασινο Συπρέ άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Noble Fig κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Φύλλο Συκιάς, ροζ πιπέρι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο και ίριδα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και πατσουλί.

Φύλλο Συκιάς ροζ πιπέρι Μανταριν ορανζ

φασκόμηλο ίριδα

Μόσχος πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Noble Fig by Ferrari.

Noble Fig Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ferrari Noble Fig fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ferrari Noble Fig, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Noble Fig by Ferrari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Noble Fig by Ferrari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Συπρέ
Liz Claiborne Claiborne Sport L`Occitane en Provence Lavender Eau de Toilette L`Erbolario Te Verde (Green Tea) Lush Go Green L`Erbolario Mirto Parfum d`Empire Yuzu Fou DSH Perfumes Celadon : A Velvet Green Jalaine Green Tea Julian Rouas Swing version two Demeter Fragrance Always Calm Demeter Fragrance Grass Corine de Farme Douceur Nature The Vert