Σχεδιαστές » F-H » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Scuderia Ferrari Extreme Ferrari για άνδρες

Scuderia Ferrari Extreme Ferrari για άνδρες

Scuderia Ferrari Extreme από Ferrari είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Κάρδαμο και θαλασσινές νότες; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος, μοσχοκάρυδο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι δέντρο ελιάς, βρύα δριός και Μόσχος.

Περγαμόντο Κάρδαμο θαλασσινές νότες

Κέδρος μοσχοκάρυδο Γεράνι

δέντρο ελιάς βρύα δριός Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Scuderia Ferrari Extreme by Ferrari.

Scuderia Ferrari Extreme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ferrari Scuderia Ferrari Extreme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ferrari Scuderia Ferrari Extreme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Scuderia Ferrari Extreme by Ferrari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Scuderia Ferrari Extreme by Ferrari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu Eau de Toilette Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Bvlgari Aqua Pour Homme Edition Limitee Yves Saint Laurent Kouros Summer Edition 2008 Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf Davidoff Davidoff Cool Water Women Ice Fresh Corine de Farme Longboard SunSet LR Boris Becker Black Phoenix Alchemy Lab Tony S-Perfume S-Perfume v1.05 Jet Scent Burberry Burberry Sport Ice for Men Strange Invisible Perfumes Peloponnesian