Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Pin Up I M Funny Fiorucci για γυναίκες

Pin Up I M Funny Fiorucci για γυναίκες

aquatic
καρύδα

Pin Up I M Funny από Fiorucci είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Pin Up I M Funny κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Καρύδα και πεπόνι; οι μεσαίες νότες είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, νούφαρο και Βερίκοκο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Βανιλια.

Καρύδα πεπόνι

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής νούφαρο Βερίκοκο

Μόσχος Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pin Up I M Funny by Fiorucci.

Pin Up I M Funny Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fiorucci Pin Up I M Funny fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fiorucci Pin Up I M Funny, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pin Up I M Funny by Fiorucci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pin Up I M Funny by Fiorucci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Tous Baby Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Bath and Body Works Midnight Pomegranate Oriflame Pop Glam Glossy Pink Profumum Roma Acqua e Zucchero Lucky Brand Lucky You for Women B Never Too Busy To Be Beautiful Breath of God Masaki Matsushima mat; pink Christian Dior J`Adore Collector Anniversary Edition O Boticario Ma Cherie Jeans Marc de la Morandiere Melodie d'Amour Marc de la Morandiere Thiara