Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Pin Up I M Sensual Fiorucci για γυναίκες

Pin Up I M Sensual Fiorucci για γυναίκες

απαλό πικάντικο

Pin Up I M Sensual από Fiorucci είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Pin Up I M Sensual κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Βιολέτα, Γλυκάνισο και Βερίκοκο; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί και Κεχριμπάρι.

Βιολέτα Γλυκάνισο Βερίκοκο

τριαντάφυλλο

Μόσχος πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pin Up I M Sensual by Fiorucci.

Pin Up I M Sensual Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fiorucci Pin Up I M Sensual fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fiorucci Pin Up I M Sensual, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pin Up I M Sensual by Fiorucci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pin Up I M Sensual by Fiorucci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Estée Lauder Beautiful Reminiscence Anjali Lancome Miracle Eau Legere Sheer Fragrance Adidas Energy Game Monyette Paris Monyette Paris The Body Shop White Gardenia Carolina Herrera 212 Ice Bronnley Peony Eau Fraiche Henri Bendel Gardenia & Vanilla Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music Joya Shades of Dusk Royal Jasmine