Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Aqua Colonia Du Soleil Florascent για γυναίκες και άνδρες

Aqua Colonia Du Soleil Florascent για γυναίκες και άνδρες

Aqua Colonia Du Soleil από Florascent είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Roland Tentunian. Το άρωμα περιέχει λάβδανο Γαλλίας, Κέδρος της Βιρτζίνιας, φασκόμηλο, εστραγκόν και νότες ξύλων.

λάβδανο Γαλλίας Κέδρος της Βιρτζίνιας φασκόμηλο εστραγκόν νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aqua Colonia Du Soleil by Florascent.

Aqua Colonia Du Soleil Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Florascent Aqua Colonia Du Soleil fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Florascent Aqua Colonia Du Soleil, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aqua Colonia Du Soleil by Florascent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aqua Colonia Du Soleil by Florascent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lacoste Essential L`Occitane en Provence Eau des 4 Voleurs Salvatore Ferragamo Incanto Essential Pour Homme Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme Acca Kappa Cedro La Perla GrigioPerla Hedo White Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Weil So Weil Compagnia Delle Indie Sandalo Tonino Lamborghini Esplosivo Animale Azul Jeanne Arthes Rocky Man White